Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS Serverite uuendused
Siia teemasse tulevad kõik uuendused seoses CS serveritega. (alates 10.12.2018)
Samuti siiasamma teemasse ootame ka uusi soovitusi seoses cs serveritega.

• Lisatud päkapikumütsid (CT-dele sinised & Terrodele punased) ning lumesadu. (Lumesadu ainult Official serveris)
   Näeb serveris - 207.180.227.162:27015/27016

• Official serverisse lisatud spectator botid. 
   Näeb serveris - 207.180.227.162:27016
Fortezi isa
[Pilt: 154488516502baeba.PNG]
[Pilt: krm_ketz.png]

Vasta
19.12.2018
   • Lisatud kõik serverid ühe andmebaasi peale, mistõttu lisatud Adminite nimekiri, Bannide nimekiri & Andmete muutmine
      • Adminite nimekiri: https://fortez.eu/foorum/admins.php
      • Bannide nimekiri: https://fortez.eu/foorum/bans.php
      • Andmete muutmine: https://fortez.eu/foorum/data.php?action=login
Fortezi isa

Vasta
Soovitus mappide osas:

Soovitan teil eemaldada mapid, mis ei paku vähemalt MINU arvates Public Serverit mängivaid inimestele huvi. Põhjus on väga lihtne: Public serverilt oodatakse eelkõige mainstream mappe mis on igale mängijale mõistetavad(lihtsad) ja mängijasõbralikud. Olgem ausad, kas teie joiniksite serverisse kus mängitav map on al-la de_survivor? Mina vähemalt ei joiniks sellepärast, et see map on mulle täiesti tundmatu. Osad mapid on ka hostage mapid, mis on lihtsalt igavad ning ei paku pinget(nt. cs_assault).
Need mapid on järgmised, mis minu arvates vajavad eemaldamist:

as_oilrig
cs_747
cs_assault
cs_backalley
cs_estate
cs_havana
cs_italy
cs_militia
cs_siege
de_chateau
de_piranesi
de_prodigy
de_storm
de_survivor
de_torn
de_verigo

Nende mappide asemel soovitan lisada rohkem mainstream mappe mis kutsuvad mängijaid nagu näiteks:
de_mirage_32
de_westwood
de_tuscan32
jms.

Kuid siiski on see ainult minu arvamus ja soovitus ehk juhtkond ise otsustab mapivaliku üle.
Vasta
(12-28-2018, 11:32 PM)hudson Kirjutas: Soovitus mappide osas:

Soovitan teil eemaldada mapid, mis ei paku vähemalt MINU arvates Public Serverit mängivaid inimestele huvi. Põhjus on väga lihtne: Public serverilt oodatakse eelkõige mainstream mappe mis on igale mängijale mõistetavad(lihtsad) ja mängijasõbralikud. Olgem ausad, kas teie joiniksite serverisse kus mängitav map on al-la de_survivor? Mina vähemalt ei joiniks sellepärast, et see map on mulle täiesti tundmatu. Osad mapid on ka hostage mapid, mis on lihtsalt igavad ning ei paku pinget(nt. cs_assault).
Need mapid on järgmised, mis minu arvates vajavad eemaldamist:

as_oilrig
cs_747
cs_assault
cs_backalley
cs_estate
cs_havana
cs_italy
cs_militia
cs_siege
de_chateau
de_piranesi
de_prodigy
de_storm
de_survivor
de_torn
de_verigo

Nende mappide asemel soovitan lisada rohkem mainstream mappe mis kutsuvad mängijaid nagu näiteks:
de_mirage_32
de_westwood
de_tuscan32
jms.

Kuid siiski on see ainult minu arvamus ja soovitus ehk juhtkond ise otsustab mapivaliku üle.

Tegu on hetkel siiski Official serveriga. Mis tähendabki, et serveris on ainult CS'i enda Competitive mapid.
Kuid kuna ma olen saanud pidevalt soovitusi ümbertegemiseks, siis ma tegelen sellega kiireimas korras.
Fortezi isa

Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne