Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SenyThiN
* Nimi: SenyThiN
* Vanus: 14 ¥€$
* Embleem, mida taotled?: Eeskujulik
* Miks peaksid selle embleemi saama?: No olen omanud antud embleemi paljudes kohtades mitmeid kordi. Legit olen eeskujulik ja käitumine on timm.
* Lisainfo: Isto on gei Kappa
Jääme ikka selle juurde, et kui foorumis oled ebaaktiivne, siis ei ole mõtet mingeid embleeme kasutajatele jagada.
Seetõttu ei hakka ma sinu taotlusele ise häält andma, sest see on ilmselge, et kui sa lihtsalt siin foorumimängude teemas midagi korraldad, ei tähenda see kohe "suurt aktiivsust".
Samuti saan ka aru, et eeskujulik ei võrdu aktivistiga, kuid mõtleme nüüd loogiliselt.. kui sa oled foorumis ebaaktiivne, siis mida sa teed nende embleemidega? Grin täpselt, mitte midagi.

Ehk ootame veidike. Smile
[Pilt: 76561198067192930.png]
[Pilt: krm_ketz.png]

Tegelt tead ise ka kus ma olin ning akkah ei ole ka just kõige aktiivsem.
(01-21-2019, 04:59 PM)SenyThiN Kirjutas: Tegelt tead ise ka kus ma olin ning akkah ei ole ka just kõige aktiivsem.

Tean.. Näen sind täitsa teistes kommuunides samamoodi embleeme taotlemas. Lul
Kuid ja, akkah ei ole aktiivseim. Tegelen embleemidega reedeti, ehk siis saab ka tema embleem eemaldatud. Smile

(01-21-2019, 05:12 PM)krMM Kirjutas:
(01-21-2019, 04:59 PM)SenyThiN Kirjutas: Tegelt tead ise ka kus ma olin ning akkah ei ole ka just kõige aktiivsem.

Kuid ja, akkah ei ole aktiivseim. Tegelen embleemidega reedeti, ehk siis saab ka tema embleem eemaldatud. Smile
Tõsi, aga ma ei näe reeglit, mis takistab viibida kahes kommuunis korraga.
(01-21-2019, 09:11 PM)SenyThiN Kirjutas:
(01-21-2019, 05:12 PM)krMM Kirjutas:

Tõsi, aga ma ei näe reeglit, mis takistab viibida kahes kommuunis korraga.

Olen ma väitnud, et see on keelatud? Grin
Ma ei ole öelnud, et see on keelatud.. Lihtsalt võiksid ära otsustada, kummas kommuunis oled.. Sest see on ilmselge, et üheski kommuunis ebaaktiivsed embleeme siiski ei saa. Smile

UP ? af
Embleem lisatud
Jälgime nädal aega sinu tegemisi, ning siis otsustame, kas peaksime sinule embleemi alles jätma või ei. (:

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne